Bergman & Beving förvärvade den 1 feb upp Germ AB, all verksamhet fortgår som vanligt och beställningar skickas precis som tidigare.

Martin Ohlsson

VD
Epost: martin.ohlsson@germ.se
Telefon: 0935-346 46

Tommy Åström

Senior Adviser
Epost: tommy.astrom@germ.se
Telefon: 0935-346 47 

Henrik Nilsefur

Logistik & Inköp
Epost: henrik.nilsefur@germ.se
Telefon: 0935-346 53

Anders Jansson

Försäljningschef
Epost: anders.jansson@germ.se 
Telefon: 0935-346 55

Johan Adolfsson

Säljare
Epost: johan.adolfsson@germ.se
Telefon: 0935-346 41

Johnny Albinsson

Innesäljare 
Epost: johnny.albinsson@germ.se
Telefon: 0935-346 48

Andreas Eliasson

Lager
Epost: andreas.eliasson@germ.se

Johan Lööf

Säljare
Epost: johan.loof@germ.se
Telefon: 0935-346 42 

Jens Rosén 

Servicetekniker/reklamationer
Epost: jens.rosen@germ.se
Telefon: 0935-346 54

Joel Eliasson

Lager
Epost: 

Germ.se använder cookies för att sidan ska visas korrekt
för dig som besökare. Fortsätter du använda våra
tjänster förutsätter vi att du godkänner användningen
av cookies, i enlighet med vår integritetspolicy. Läs mer