Martin Ohlsson

VD
Epost: martin.ohlsson@germ.se
Telefon: 0935-346 46
Mobil: 073-052 74 79

Tommy Åström

Marknad/Försäljningschef  
Epost: tommy.astrom@germ.se
Telefon: 0935-346 47 
Mobil: 070-664 85 64

Vakant

Säljare, södra Sverige

Är du intresserad av tjänsten kontakta Tommy Åström

Roger Bern 

Inköpare
Epost: roger.bern@germ.se 
Telefon: 0935-346 45 
Mobil: 070-664 85 66

Klas Fritz

Innesäljare
Epost: klas.fritz@germ.se 
Telefon: 0935-346 44 
Fax: 0935-513 52

Johnny Albinsson

Innesäljare 
Epost: johnny.albinsson@germ.se
Telefon: 0935-346 48
Fax: 0935-513 52

Henrik Nilsefur

Lagerchef
Epost: henrik.nilsefur@germ.se
Telefon: 0935-346 53
Fax: 0935-513 52

Mats Coreth

Lager
Epost: mats@germ.se
Telefon: 0935-346 52
Fax: 0935-513 52

Jens Rosén 

Servicetekniker/reklamationer
Epost: jens.rosen@germ.se
Telefon: 0935-346 54
Fax: 0935-513 52

Vakant 

Säljare, Mellansverige

Är du intresserad av tjänsten kontakta Tommy Åström

Germ.se använder cookies för att sidan ska visas korrekt
för dig som besökare. Fortsätter du använda våra
tjänster förutsätter vi att du godkänner användningen
av cookies, i enlighet med vår integritetspolicy. Läs mer