Martin Ohlsson

VD
Epost: martin.ohlsson@germ.se
Telefon: 0935-346 46

Tommy Åström

Senior Adviser
Epost: tommy.astrom@germ.se
Telefon: 0935-346 47 

Henrik Nilsefur

Logistik & Inköp
Epost: henrik.nilsefur@germ.se
Telefon: 0935-346 53

Anders Jansson

Försäljningschef
Epost: anders.jansson@germ.se 
Telefon: 0935-346 55

Johan Lööf

Säljare
Epost: johan.loof@germ.se
Telefon: 0935-346 42 

Johnny Albinsson

Innesäljare 
Epost: johnny.albinsson@germ.se
Telefon: 0935-346 48

Andreas Eliasson

Innesäljare
Epost: andreas.eliasson@germ.se
Telefon: 0935-346 49

Ralf Grabowski

Säljare Syd                                Epost: ralf.grabowski@germ.se      Telefon: 0935-346 43

Jens Rosén 

Servicetekniker/reklamationer
Epost: jens.rosen@germ.se
Telefon: 0935-346 54

Roine Åström

Lagerchef
Epost: roine.astrom@germ.se
Telefon: 0935-346 45 

Jerry Dahlgren

Säljare
Epost: jerry.dahlgren@germ.se
Telefon: 0935-346 44

Joel Eliasson

Lager
Epost: joel.eliasson@germ.se

Nesradin Salih


Lager


Kalle Öhman

Säljare/Web
Epost: kalle.ohman@germ.se  Telefon: 0935-346 50

Germ.se använder cookies för att sidan ska visas korrekt
för dig som besökare. Fortsätter du använda våra
tjänster förutsätter vi att du godkänner användningen
av cookies, i enlighet med vår integritetspolicy. Läs mer