Martin Ohlsson

VD - Ägare
Epost: martin.ohlsson@germ.se
Telefon: 0935-346 46
Mobil: 073-052 74 79

Tommy Åström

Marknad - Ägare 
Epost: tommy.astrom@germ.se
Telefon: 0935-346 47 
Mobil: 070-664 85 64

Vakant

Säljare, södra Sverige

Är du intresserad av tjänsten kontakta Tommy Åström

Anders Jansson

Försäljningschef
Epost: anders.jansson@germ.se 
Telefon: 0935-346 55
Mobil: 070-240 77 37

Klas Fritz

Innesäljare
Epost: klas.fritz@germ.se 
Telefon: 0935-346 44 
Mobil: 070-289 37 01

Johnny Albinsson

Innesäljare 
Epost: johnny.albinsson@germ.se
Telefon: 0935-346 48
Mobil: 070-289 37 40

Henrik Nilsefur

Logistik & Inköp
Epost: henrik.nilsefur@germ.se
Telefon: 0935-346 53
Mobil: 070-304 76 57

Mats Coreth

Lager
Epost: mats@germ.se
Telefon: 0935-346 52
Mobil: 070-260 91 10

Jens Rosén 

Servicetekniker/reklamationer
Epost: jens.rosen@germ.se
Telefon: 0935-346 54
Mobil: 070-266 55 88

Andreas Eliasson

Lager
Epost: andreas.eliasson@germ.se

Germ.se använder cookies för att sidan ska visas korrekt
för dig som besökare. Fortsätter du använda våra
tjänster förutsätter vi att du godkänner användningen
av cookies, i enlighet med vår integritetspolicy. Läs mer